50 odstínů vzrušení

Poměrně dlouho jsem odolával novému rajcovnímu fenoménu zvířenému okolo tohohle románu. Nicméně už dlouho pozoruji, že jeho příběh dělí lidi na dva tábory – ženy a muže. A protože vždy chci být z mužské pozice ženám co nejblíže, chtěl jsem pochopit, oč jde. Mám několik teorií, budu moc rád, když mi napíšete, která z nich je nejblíž pravdě. Vzrušuje vás mocný atraktivní chlapík, její křehká nevinnost, nerovnovážný vztah, který mezi nimi vládne, jeho moc, nová sféra vzrušení…? Co je to, co to tedy je?!

Nečekal jsem, jak do sebe všechno zapadne. Když jsem byl v půlce knihy, ozvala se mi Eva Prý se platonicky zamilovala do hlavního hrdiny a chce se všemu, krok po kroku, co nejvíce přiblížit. “Zažít nepoznané, obavu a nepřekonatelné vzrušení, poddajnost a bezpečí, slast a bolestnou rozkoš,…” Možná mi tak za ni odpověděla i na mou otázku.

Málokdy něco plánuju, ale pro naše první setkání jsem si připravil podrobný scénář.  A protože mi chybí celoživotní průprava, abych nijak nezaostával za představami klientky, navštívil jsem erotický veletrh v Berlíně. Akorát mi časově padl do noty. Několik stánků bylo zasvěcených do tajů lehčího SM, takže jsem rád nabral pár hraček do výbavy i s jejich odborným výkladem.

Když Eva přišla do hotelového pokoje, byl už provizorně zařízený na netradiční sbližování. Bylo hned jasné, že fantazie Evičky sahají daleko hlouběji než její dosavadní zkušenosti, ale taky je to žena, která se s málem nespokojí.

Když jsme si připíjeli dobrým vínem, Eva už pokukovala po pokoji a bylo jasné, že dívčím chichotáním zakrývá rozpaky a touhu zároveň. Ano, naladili jsme se povídáním o románu, během kterého jsem krásně  mohl zapadnout do své role. Eva se mi toužila odevzdat a ten pocit, že jsem cizí muž, její smysly výrazně zostřoval.

Postavil jsem se a ona mě jako v zrcadlení následovala. Zadívala se mi hluboce do očí s dotazem, jestli konečně začínáme a já s vážným výrazem ve tváři jen přikázal “Svlékni se!”. Ne nahlas, ne potichu, ale sebejistě, pevným hlasem.

Poslední nejistota vzala za své i s trikem, které si Eva stáhla přes hlavu. V tu chvíli už byla jen má. Když si pomalu rozepínala džíny, už se mi nedívala tak rozhodně do očí. Zrak sklopila směrem k mému poklopci, a pak ještě níž. Ani na chvíli se nezastavila, dokud přede mnou nestála úplně nahá, zatímco já měl všechno oblečení pořád na sobě. Teď byla má moc úplná.

“Lehni si na postel”, zavelel jsem a následoval ji přes pokoj. Opatrně, abych jí neskřípl kůži,  ale dostatečně pevně, aby nemohla vyklouznout, jsem ji přivázal zápěstí k pelesti. Přiznávám, že to bylo snad poprvé, kdy mně zcela neznámá žena ležela přivázaná tak, že jsem ji měl zcela k dispozici. Kdybych ji teď chtěl znásilnit, nezmohla by se vůbec na nic. Ta představa mě plnila neuvěřitelnou rozkoší!

Chvilku jsem ji obcházel a prohlížel si, vychutnával si svou nadvládu a jí dopřával mučivé očekávání. Věděla, tváří zabořeném v prostěradle, že okolo jejího bezbranného nahého těla krouží člověk, který si s ní bude dělat, co se mu zamane. Co se bude dít?

Představ si, že Ty jste ona. Najednou Tě na zadku něco nečekaně štípne. Nejdřív slyšíš zvuk, ale pak se Ti do celého Tvého já rozlije obrovské vzrušení, do každého póru kůže, všechny buňky jako by naráz prožily malý orgasmus…

A já vidím, jak se z Tvého těla vytvoří božská linka slasti připomínající tlukot srdce – trup přitisknutý k posteli, zadeček se tyčí do výše jako sopka před erupcí, a pak stehna zase pokračující v mačkání podložky tak, aby Tvé propnutí bylo co nejdramatičtější… Oddaně mě vyzýváš k páření… Chytnu Tě jednou rukou v údolí Tvých beder a druhou pod prdelkou a nemravným tlakem sbírám všechno vzrušení z okolí Tvého klína a směřuji ho do jediného bodu. Vidím, jak Ti teče horká láva z Tvého nitra po stehnech, zachytím ji mezi prsty a rozmažu Ti ji po hebké pokožce Tvých božských půlek. V tu chvíli Tě plesknu po lesklém zadečku znovu a Ty si dovolíš roztáhnout nohy od sebe…

Za to Tě musím potrestat. Začnu Tě pleskat dlaní přes půlky a špičkami prstů jemně častují i Tvé poupě…v tu chvíli se rozechvěje celá postel a epicentrum mi vybouchne přímo pod rukama. Chytnu Tě za vlasy, na nic nečekám a pod ostrým  úhlem do Tebe vstoupím. Pociťuji Tvé nekonečné vztahy na svém těle, a pomalu žaludem brázdím po přední straně Tvé kundičky. Jen tak pomalu, že sotva cítíš pohyb a přitom vnímáš i tep v mém penisu.

Když se uklidníš a odezní Tvá první vlna, přistoupím ke druhému vzrušení… Už půl hodiny jsem nezahlédl Tvůj obličej, ale snad nikdy jsem žádnou ženu nedokázal číst tak jistě. Zadeček se opět vytáhl směrem k obloze, když na něj začaly dopadat žhavé kapky voskového deště…

A teď už jen 49 dalších odstínů…