Burning desire

Nemůžu si pomoci, ale přitahují mě nudistické pláže. Jsem tak trochu exhibicionista, tak trochu voyer, takže jakmile se země rozehřeje dnešními obrovskými teplotami, hned po práci vyrážím na ta nejžhavější místa. Dokonce mě ani neruší výrazná převaha chlapů. Spíš naopak si říkám, jaké čerty v sobě nosí ženy, které tu před všemi těmi čumily, včetně mě, ochotně promenují. Chvílemi oči ale zavřu a oddám se té legální naháčské nespoutannosti…Uznejte, že nemít na sobě mokré hadry a opalovat celé tělo má něco do sebe.

Na začátku týdne se mi ozvala Linda. Prý, jestli pro ni něco vzrušujícího vymyslím, iniciativu ráda nechá na mně. Je každomu nejspíš jasné, že místo abych ji zatáhl do zatemnělého pokoje, instruoval jsem ji na koupaliště na Lhotě. Že se sejdeme až tam a zahrajeme si při našem setkání divadýlko.

Linda nevěděla, jak vypadám a i já jen dostal přibližný popis. V odpoledních hodinách jsem se už u jezera natáhl na deku a přes sluneční brýle pozoroval šrumec změti nahých těl. Jako by sem vyjela celá Praha a všichni na Adama.

Když jsem zahlédl snědou hnědovlásku okolo 40 let, jakoby samo sebou jsem k ní přišel a zepptal se, jestli nechce natřít záda. Po pravdě se mi ulevilo, když odvětila “Proč by ne?” a spiklenecky na mě mrkla přes obroučky slunečních brýlí.

Plácl jsem se vedle ní do písku a na záda jí šlehl sprchu bílého vyhřátého krému. Potutelně se usmála a  zapředla. Bylo mi jasný, že tahle dívka je dnes rozhodnutá souložit..

Problém trochu byl, že, byť nejsem zrovna nedotčený puberťák, mé neúprosné myšlenky sehrály svou roli a já se musel maskovat. Přeci jen erekce se na nudaplážích nenosí, alespoň ne tak očividně. Chvilku jsme si povídali, občasné doteky na zádech, zadku, vnitřní straně stehen nás nabudily tak, že jsme přešli na plán B. Musel jsem si otočit pevně ručník kolem pasu, teď už bych na fotbal myslel marně. Ruku v ruce, jako starý milenecký pár, jsme odkráčeli do lesa. Všiml jsem si, že pár lidí se za námi otočilo, možná v naději očekávání nějaké nabídky. Minimálně někteří jistě zauvažovali, jestli se už nepůjdou podívat po houbách, našim směrem. Mezi nimi dokonce i ženy, páry.

Ještě jsme  nedošli z dohledu pláže, jak jsem měl v plánu a Linda se už opřela o strom, roztáhla nohy a vyzývavě se na mě podívala. Když jsem se ppřiblížil, olízla si ret! To je pro mě jedno z nejrajcovnějších gest, co může ženská udělat. Jenže ona šla ještě dál. Roztáhla si půlky a já nevěděl, co dřív. Tak krásná kundička, jakou si málokdo umí představit. Hra stínů, které si jí míhaly přes božské půlky, na mě působila jako med na motýly. Vnímal jsem jí jako božské umělecké dílo…které musím hned opíchat, nebo se zblázním.

Trochu to zní, jako bych se k ní přibližoval asi padesát metrů…to ani ne, jen to pro mě byl tak intenzivní zážitek, pohled, že kdybych mohl v tu chvíli fotit, vyhrát bych spoustu soutěží. Mona Lisa je slabý odvar.

Okamžitě klečím v jehličí a hltám tu krásu plnými doušky. Lížu jí od poštěváčku až k zadečku a pokaždé v polovině cesty cítím větší a větší příval vlhkosti. Začne se vlnit v rytmu  mihotajících se stínů, přitlačí mi zezadu hlavu do rozkroku a brzy se jí trochu podlomí kolena, uvolní všechno napětí v tělě a sveze se na mě na zem…

Má někdo tušení, jak to pokračuje dál? Napište mi…