Profesionální společník a doprovod – Gigolo Praha

.

Předkrmy (pouze pro první setkání):
 sklenička vína, posezení u kávy zdarma
Hlavní chody:
tantrická masáž

cokoliv za zavřenými dveřmi

doprovod do společnosti

9.000 Kč / hod.

9.000 Kč / hod.

8.000 Kč / hod.

Dezerty:
pro chlapy

“terapie”

12.000 Kč/ hod.

7.000 Kč/ hod.

Profesionální společník na úrovni:

 

Proč tyhle ceny? Nechci mít “plné ruce práce”, ani tříštit svou pozornost a chuť. Navíc nejde především o naše těla, ta slouží jako svodidla k něčemu podstatně hlubšímu. Možná do mých rukou svěříš své nejniternější emoce. A to si přeci žádá zatraceně láskyplnou péči.

Dám Ti kus skutečného sebe a na oplátku chci vstřebat část Tebe. Bude to tedy jeden z nejcennějších “obchodů” Tvého života.

 

Sklenička vína, posezení u kávy: Nech se pozvat do příjemné kavárny a poznejme se. Nejspíš je tohle Tvé první rande se společníkem, proto Ti chci nabídnout něco, kde z Tebe spadnou obavy. Sám bývám při prvním setkání příjemně nesvůj, ženy pro mě nejsou rutina. Kdyby se jí totiž staly, přestanu gigolovat, přijít o tohle potěšení nemá svou cenu. Úplně přirozené rande – budeme si povídat, naprosto nezávazně, bavit se, a pak se můžeme rozloučit. Nebo pak můžeme pokračovat k hlavnímu chodu, když budeme mít oba hlad. Stejně jako při obyčejném randění. Můžeš se ke mně připojit do sauny, na brusle nebo natajno do klubu s přáteli :)…….

Tantrická masáž: Specialita šéfkuchaře… Která z Vás neprožila, neví, co uvědomělá mužská ruka dokáže za kouzla. Pro mnohé ženy je tantrická masáž intimnějším a hlubším prožitkem než samotný sex. Ten se v dnešní době stal mnohdy fyzickým výkonem – kolikrát, jak dlouho, jak svižně, v jakých pozicích, jak u toho vypadám… Vzpomínáš, žes už ochutnala ve svém sexuálním životě něco mnohem víc?

Jsem certifikovaný masér s letitou praxí a jestli něco umím, tak se dotknout, pohladit, chytit za vlasy… Horko, chlad. Napětí, uvolnění… Svíčky, hudba, vůně a my dva!

Když jsem masíroval, ve většině žen se probudila taková síla, která je nenechala klidně ležet. Pravidla salonu ale jasně říkala, že sexuální služba je tabu. V mých pravidlech už žádná tabu nejsou.

Cokoliv za zavřenými dveřmi: Best-seller ;). Pokud sis nikdy nenajala mužskou společnost, třeba si ani nedokážeš představit, co si vlastně s chlapem, který je tu jen pro Tebe, počít. Můžeme si povídat, ale jsme tu jen sami dva. Chci, aby ses intenzivně zamyslela nad tím, co Tvou sprostou mysl dohání k šílenství! Můžeš mi napsat předem,  co si přeješ prožít. Třeba Tě inspirují moje nápady, o které se s Tebou rád podělím, má fantazie nemá hranice – hry, místa, pomůcky, vybarvení sexu různými zvláštnostmi… Anebo prostě božský, dechberoucí, improvizovaný sex!

Otevřeme si úplně nové obzory vnímání erotiky…

Doprovod do společnosti: Nejen firemní večírky a služební cesty, ale i dámská jízda, kterou byste chtěly oživit. Když už se spolu rozjedeme na tanečním parketu, třeba nám pak bude zatěžko si popřát dobrou noc. Můžeme si také udělat výlet na hrad, spojit s návštěvou nudapláže, poobědvat v příjemné restauraci, odpoledne se ztratit v lese… V téhle kategorii vlastně najdeš všechno, co Tě napadne. Nejsem sice profesionální herec, ale rád si hraju. Pokud budete chtít někoho pozlobit žárlivostí, z někoho si vystřelit nebo zamotat hlavu, pak není nic snazšího, než jim spolu sehrát vzrušující part. Vím, že i pro nás to bude neobyčejný zážitek, který může a nemusí propojit zajímavé lidi.

Pro chlapy: Pozor, nejde o služby pro muže.

Cítím, že v ženském světě probouzím změny. Jen zažehnout jisrku a ty velké věci se začnou dít samy o sobě. Pro Chlapy, kteří svým partnerkám, manželkám chtějí dopřát něco laskavého, ryzího, zvířecího, dechberoucího, ale nevíte kudy kam. Abyste změnili svůj život, musíte se změnit vy sami.

Pánové, mějte na mysli, že ženy mám raději než vás :). I pro vás by měly být bohyněmi. Prožijte kus života s Bohyní v náručí!

Terapie: A kapka hořkého na závěr. Nemá smysl zavírat oči před tím, že mnohé z vás nejsou úplně šťastné. Zároveň asi dobře tušíte,že hledat radost v někom dalším, včetně milého společníka :), není ten klíč. Blaženost máme všichni ukrytou v sobě a holt jsme jen dovolili ostatním, aby nás o ni plíživě připravili. Teď ale záleží jen na Tobě, má milá, jestli stojíš o to se probrat, probudit v sobě energii, narovnat vztahy, procítit lásku, prožívat extáze… a jestli na to sama nemáš dost síly, nech mě postrčit Tě. Ne erotikou, ale ani v terapeutickém křesle…

 

Netrefil jsem se ničím do Tvého vkusu? Určitě se ozvi, při dodržení určitých pravidel jsem schopný klientce vždy vyhovět.