Profesionální společník a doprovod – Gigolo Praha

.

Předkrm (pouze pro první setkání):
 sklenička vína, posezení u kávy 10.000 Kč
Hlavní chody
tantrická masáž

cokoliv za zavřenými dveřmi

25.000 Kč / hod.

25.000 Kč / hod

Dezert:
„terapie“ 15.000 Kč/ hod.

 

Pro kohokoliv, kdo musí řešit můj ceník, nejsou mé služby určené, je mi líto.

Dám Ti kus skutečného sebe a na oplátku chci vstřebat část Tebe. Bude to tedy jeden z nejcennějších „obchodů“ Tvého života.

 

 

Sklenička vína, posezení u kávy: Nech se pozvat do příjemné kavárny a nenápadně si ke mně přivoň. Chci Ti nabídnout něco, kde z Tebe spadnou obavy. Sám bývám při prvním setkání příjemně nesvůj, ženy pro mě nejsou rutina. Kdyby se jí totiž staly, přestanu gigolovat. Úplně přirozené rande – budeme si povídat, bavit se, a pak se můžeme rozloučit. Nebo pokračovat k hlavnímu chodu, když budeme mít oba hlad. Třeba se ke mně připojíš do sauny, na brusle nebo natajno do klubu s přáteli…

 

 

Tantrická masáž: Specialita šéfkuchaře… Která z Vás neprožila, neví, co uvědomělá mužská ruka dokáže za kouzla. Pro mnohé ženy je tantrická masáž intimnějším a hlubším prožitkem než samotný sex. Ten se v dnešní době stal mnohdy fyzickým výkonem – kolikrát, jak dlouho, jak svižně, v jakých pozicích, jak u toho vypadám… Vzpomínáš, žes už ochutnala ve svém sexuálním životě něco mnohem víc?

 

 

Cokoliv za zavřenými dveřmi: Něco, z čeho možná budeš ještě 14 dnů čerpat, z čeho se budeš muset regenerovat. Ani ne tak fyzicky.

 

 

Terapie: A kapka hořkého na závěr. Nemá smysl zavírat oči před tím, že mnohé z vás nejsou úplně šťastné. Zároveň asi dobře tušíte,že hledat radost v někom dalším, včetně milého společníka :), není ten klíč. Blaženost máme všichni ukrytou v sobě a holt jsme jen dovolili ostatním, aby nás o ni plíživě připravili. Teď ale záleží jen na Tobě, má milá, jestli stojíš o to se probrat, probudit v sobě energii, narovnat vztahy, procítit lásku, prožívat extáze… a jestli na to sama nemáš dost síly, nech mě postrčit Tě. Ne erotikou, ale ani v terapeutickém křesle…