Linda sahá výš a výš

Opět jedna peprná vzpomínka z pera mé klientky Lindy:

„Jako předehra, to bylo dobrý, Dominiku,“ usmála se Linda a navrhla, aby našli víc prosluněné místo. Hledali asi pět minut. Dominikova ruka neopouštěla Lindin zadeček. Hladil ho, mačkal, poplácával a těšil se na ten okamžik, kdy ho na něj Linda zas vystrčí v plné kráse.

Našli krásný palouček uprostřed lesa, trochu ve stínu, trochu na slunci, který přímo vybízel k tomu, aby se právě tady dvojice oddala nekonečné rozkoši bez hranic.

„Sundej si konečně ten ručník a lehni si,“ pobídla Linda Dominika. Očima přejížděla tělo, které se jí teď ukázalo v plné kráse. Jakoby přemýšlela, z které strany začít. Měla tolik možností…

Její váhání netrvalo dlouho. V Lindě ještě doznívaly vzpomínky na Dominikův jazyk…sedla si na jeho obličej, stehny mu obemkla tváře a znovu se oddávala rozkoši, kterou v ní už jednou jeho ústa vyvolala. Vlnila se nad ním a s rostoucím přílivem rozkoše sílily i její vzdechy.

Lindě přestával jazyk stačit. Chtěla větší sousto. Větší bonbónek z téhle bonboniéry. Pomalu se sunula po Dominikově hrudi a přibližovala svojí svatyni k tomu, po čem nejvíc toužila. Nespěchala. Užívala si to napětí, které mezi nimi rostlo. Dominik už ani nedýchal…jen čekal, až ho Linda zachrání – a dosedne.

Spolkla ho jako malinu. Zavřela oči a začala se pohupovat podobně jako před chvílí na Dominikově puse. Božská jízda na temperamentním hřebečkovi z prvotřídní stáje. Cítila pod sebou jeho sílu a věděla, že se blíží okamžik, kdy se jeho temperament naplno projeví.

Sklonila se k jeho ústům, aby otestovala, jak chutná jeho jazyk. Jako marcipán. Ze všeho nejsladší a nejlepší. Tím, že se naklonila, uvolnila Dominikovy slabiny. To přesně potřeboval. Rozběhl se takovým tryskem, že Linda jen zalapala po dechu.

Bylo jí jasné, že Dominik právě převzal otěže. Plácnul jí pořádně přes zadek, aby dal jasně najevo, kdo je tady pánem. Její tělo se chvělo a chtělo víc a víc, víc přitlačit, rychleji, ještě rychleji…“Prosím, nepřestávej,“ prosila Linda Dominika. Věděla, že se to blíží.

Palouček byl svědkem exploze. Linda vybouchla jako atomová puma. Křičela jako o život. Celý vesmír se vešel do toho malého paloučku uprostřed malého lesa.

Když její orgasmus zcela dozněl, položila se na záda a požádala Dominika, aby jí celou postříkal. Chtěla jeho živou vodu cítit ve vlasech, na tvářích, na krku, na bradavkách, na podbřišku. Dominik její přání vyplnil. Ani kapička nepadla vedle.