Nad®žena

Existuje určitá skupina žen, kterou jsem si po vzoru Básníků pojmenoval SUVičky. To proto, že řídí velké SUV Mercedesy, Audi, Porsche, většinou velice elegantní ženy. Když jednu z vás uvidím, hned mi vyvstane představa princezny opuštěnou ve velkém nedostupném hradě. Zkuste zapřemýšlet nad tím, jak často prožíváte skutečný život, který pouze nezapadá to scénáře psaném pro vaši roli. Jak intenzivní pocity je vaše mysl schopna vyvolat, jak často se vůbec zastavíte, abyste prožila chvíli štěstí.

No, dost psychoanalýzy. Popojížděl jsem v koloně a v pruhu vedle mě jedna sůvička. Chvilku jsem si ji prohlížel, ale bylo jasné, že je duchem někde úplně v neznámu. Kdo by taky věnoval zvýšenou pozornost vlekoucímu se štrůdlu. Jejímu nezúčastněnému bytí ještě nasazovaly korunu tmavé brýle, které mi ale zároveň dodaly kuráž. Vytáhl jsem vizitku, zatáhl ruční brzdu a rychlou akcí oběhl auto. Tohle jsem ještě nikdy nedělal, tak mě celkem zajímala reakce té nepřítomné duše, které tak maximálně někdo nečekaně umyl okna při stání na červené.

Věnoval jsem jí jeden vyzývavý pohled, ale pořád nevím, jak si s ním její oči za těmi tmavými skly poradily. Nejspíš v první chvíli netušila, co se to děje. Abych ji pak nějak neuváděl do rozpaků, zařadil jsem se do jejího pruhu asi o tři auta zpět, a pak už jen čekal další dva dny. Možná by tuhle ženu nikdy nenapadlo mou společnost vyhledat, kdybych ji nepopostrčil.

Přišel mi okouzlující mail. Napsala, že to je ona, že ze zvědavosti koukla na můj web a při pročítání jí často polil příjemný pocit. Některými slovy jsem se prý přesně trefil, tak jí nedalo se mi neozvat, byť netuší, co ode mě vlastně může chtít. Odvětil jsem, že je na mně, abych ji navedl, co jí můžu nabídnout nejen já, ale především ona sama sobě.

Sešli jsme se na víno. Konečně jsem jí spatřil v celé její kráse. Vnímat oči ženy je sice „okoukanější“, ale výrazně hlubší, než jí očumovat třeba prsa. Byla znát její nervozita a vzrušení a to mi dělalo dobře. Chvílemi si připadám jako celebrita :). Když pak ale zkrotím svou ješitnost, nevidím napravo nalevo a zajímám se jen o ni… Na konci setkání mi podsunula obálku s tím, že by se mnou ráda strávila celou noc. Domluvili jsme se na víkend a mě už tradičně hlavou proběhlo něco, co bych Míše rád dopřál…

Potkali jsme se v příjemném hotelu…opět jsme si otevřeli láhev vína a Michaela se rozpovídala. Prý má moc ráda přirozené, ale intenzivní erotično. Letos navštívila naturistickou akci v Čestlicích a připadala si hodně zvrhle, když měla dojem, že je jedna z mála žen, která vnímá tu krásu lidských těl okolo sebe velice smyslně. Když ji prošel před očima  mladý pár, nebo skupinka obdařených chlapíků, věděla, že je z ní prý cítit, jak ráda by si k nim poklekla. Tady si do sytosti mohla užívat anonymity a volnosti, nikdo na ní nemohl.

Došlo mi, že se sama svým vyprávěním nevědomky rozvášňuje. Pravda, i sklenka alkoholu z ní vytvořila někoho jiného. Tuhle přeměnu si užívám – na veřejnosti distingované ženy, které já si pak mohu odvést a za zavřenými dveřmi se oddávat vysněným neřestem. Snad nikdy si v tom nepřestanu libovat.

Pak z ničeho nic přeskočila k tématu čaje. Vzpomínám si, že mě to trochu zmátlo. „Víš, Dominiku, mám ráda čaj. Chuť, vůni, ten rituál pití čaje je pro mě neuvěřitelně uklidňující. Jenže poslední dobou si všímám, že víc a víc sladím, luhuji a jemné nuance chuti, jejichž kouzlo tkví právě v nepatrnosti, se mi ztrácí… čaj je mi ukradený, ale v sexu mě to dráždí!“. Pak zazněl vstřícný pokyn „Udělej s tím, prosím, něco. Dělej si se mnou, co uznáš za vhodný!“.

Miluju tuhle odevzdanost ženy! Je ve mně široká paleta toho, co ve mně rezonuje, od jemného hlazení okvětními lístky, až po to, kdy se na ženě můžu vyřádit po svém. A to je důvod, proč nikdy takovou nabídkou nepohrdnu. Je mi jasné že tahle Bohyně je daleko na své cestě uvědomění si vlastní sexuality a já jí teď můžu pomoct přeskočit několik kroků dál.

Když vylezla ze sprchy, už jsem ji čekal jen v džínech. Pokynul jsem jí, ať si lehne na břicho, nalil si dlaně plné hřejivého oleje a extrémně pomalu, mazlivě jí přitiskl ruku na bedra. Pak jsem to teplo postupně rozvedl mezi lopatky, na ramena a boky, hladil jsem jí střídavě jemně prsty, a pak hrubě celými dlaněmi a předloktím. Vytrvale jsem sbíral veškeré vzrušení z každého póru kůže a směřoval ho do středu jejího těla. Když jsem sjel rukama ke kyčlím, pevně jsem ji stiskl a zadek vytáhl do vzduchu. Mocně vydechla, jako bychom už konečně splynuli… To ale ještě netušila, že to v tom si dnes dáme skutečně na čas. Odhodlal jsem se totiž k pokusu, který jsem do té doby nikdy úspěšně nedokončil.

Sedl jsem si nad její zadeček zády k trupu a celým tělem se ohnul k jejím krásným nohám. Pečlivě, mnutím každého prstu přes kotníky, chodidla, lýtka a stehna, jsem se zase vracel k hořícímu květu, který se pod nepochopitelným nedostatkem doteků už měnil v lačnící masožravou rostlinku.

Otočil jsem ji prudce na záda tak, aby se na mé rozpáleně tělo a celou tu show mohla taky dívat. Proč já byl tak rozdrážděný? Nic, žádný dotek, ve mně nerozproudí vášeň tak spolehlivě jako extrémní chtíč partnerky. A v tom si s ní právě dělám to, co chci já. Každý by myslel, když to budu mít dovolené, že ji prostě tvrdě opíchám, bezohledně,…ale tou nabídkou už s něčím takovým počítala. A já šel dál, zaskočil jsem její setrvačné očekávání. A své taky, můj organismus je zvyklý trýznivé vzrušení končit uvolněním. Jenže můj současný záměr s něčím takovým nepočítal…

Jako mlsný kocour jsem se přiblížil k jejímu klínu a protože jsem cítil, že přesně teď prostě potřebuje dotek, přisál jsem se jí na vnitřní stehno. Bylo lesklé a sladké a ona šílela nepochopením. Cítila to propojení její mušličky, ze které tryskal božský potok, a mých chuťových pohárků, ale přitom necítila ten známý, netrpělivý kontakt. Teprve po chvíli, kdy už z lahůdky na její kůži nic nezbylo, jsem jazykem pomalu, důkladně přejel od pupíku, přes podbřišek, mezi jemnými chloupky až ke kundičce a nezastavoval se, abych se soustředil na citlivá místa, jen jsem pohlcoval její vibrace do svého vědomí.

No a pak to začalo. Po prvním setkání jazyka s jejím horkým nitrem jsem se vzdálil a lehl si na ní. Horkým, voňavým polibkem jsem jí dal najevo, že chci, aby ochutnala úplně jiný čaj, než jaký je zvyklá pít. Nechci, aby se drápala za orgasmem hned, jakmile se ukáže na obzoru.

Začal jsem poctivě sledovat její vlny a těmi svými jí kopíroval. Každá je znáte, jen k ním být citlivá a poslouchat je. Chvíli jí miloval, ale když začala měnit rytmus dechu, pohyby ztrácely na plynulé souhře, zpomalil jsem a dráždění v tu chvíli úplně ustalo. Věnoval jsem jí hluboký polibek, rukou sjel mezi prsa a uklidnil srdce bijící o život. Střídavě jsem na ní dýchal, foukal, byla to má hračka, která okolo sebe vířila nepopsatelnou božskou energii. Byla jako atomovka.

Pak jsem nevydržel odolávat jejímu hladovému klínu. Klekl jsem jí mezi nohy a žaludem pomalu stíral její kapky rozkoše z celé hedvábné pokožky…zatlačit a koukat se na to, jak mě pohlcuje. Uvědomit si, že už v sobě má celý žalud a zastavit se, procítit to…přitom jí prsty stále jemně masírovat kundičku tak, aby můj klouzající pták jemně otíral každý milimetr její kůže zvlášť. Potom jsem si na ní lehnul celým tělem a zezadu jí hladil mezi prdelkou a mušličkou ve tvaru úst ve slastném úsměvu…jen si to představte , pociť sama každý můj uvědomělý dotek prsty, zatímco Tvé nitro dokonale promasíruju sametovým žaludem., a pak dál a chápat, že nejen polyká víc a víc mého masa, ale zároveň, že se deru hlouběji do nitra jejího bytí…Pak, abychom prožívali dokonalou pestrost a užili si tak vše neskonale intenzivně, roztáhnul jsem ji prsty, jak je široce mi to dovolí, a spustil slinu přímo na její poštěváček…jestlipak tak jemný dotek žena ucítí? Špičkou palce okolo jsem začal kroužit a přitom pořád cítíl tep našich spojených nadržených orgánů…abych nezapomněl na bradavky, které se tak vyzývavě tyčí do vzduchu. Štípnu ji, promnu bezohledně celé prso, prsty Ti strčím do pusy a nasliněné je znovu zapřáhnu k potěše jejího těla…

Každá znáte ten pocit, kdy se Vám chce kýchnout, ale sejde z toho – napětí, po kterém čekáte příjemné uvolnění. A marně hledíte do světla…teď to zmilionnásobte, rozprostřete ten pocit do každého koutku svého těla a své osobnosti. Máte pocit, že snad musíte vyletět z kůže, jakoby na to vaše tělo nebylo stavěné.

A když takové trýznění netrvá minuty a vy si posledními zbytky zdravé mysli uvědomujete, že máte zaplacenou celou noc…uvolnění, napětí, uvolnění, napětí…orgasmus na spadnutí, ale dostanete jen úsměv, pohlazení, objetí a teprve když se tep zpomalí na normální úroveň, což se děje pomaleji a pomaleji, konejšivými doteky Tě zase přivedu do varu, tentokrát už během pár vteřin.

Jak si myslíte, že vypadá orgasmus, který přijde nad pátou ranní? Něco, co si člověk dopřeje jen párkrát za život.