Nedokonalá krása

Nedávno mě oslovila milá redaktorka s tím, že by se mnou ráda udělala rozhovor. Znale použila kombinaci mediálních a ženských řečiček a snadno mě tak přesvědčila, že to je dobrý nápad. Článek přilákal obrovské množství čtenářů, v diskusi pod ním se objevily nenávistné řeči chlapů a příjemné ohlasy žen, takže všechno dopadlo, jak mělo. Následně mě na chvíli zahltil zájem a zprávy všech zvědavců, což mě samotného v myšlenkách vrátilo ke kořenům, do kolébky zhmotnění mého vztahu k ženám.

Stála u něj Jolana. Je to tak 7 let zpátky, kdy jsem se rozhodl pro tenkrát utopické dobrodružství a zkontaktoval menší salón tantra masáží. Neměl jsem zrovna velké profesní předpoklady a z klasického životopisu nebylo mnoho materiálu k oslnění. Vlastně jsem ani netušil, komu píšu, snad z mého textu jedině sálalo nadšení.

Na webu neměli žádné lákavé fotky masérek, což přesně odpovídalo mému gustu – nesnažit se nalákat blyštivým zevnějškem, protože o tom přeci tantra není. No, hlavně jsem ale sám chtěl zůstat pod rouškou anonymity.

O to větším překvapením bylo, když na schůzku dorazila Jolana. Rád bych ji popsal, protože její zjev jde za hranice obyčejnosti, ale je to něco, na co mi nestačí slovní zásoba. Nedokonalý půvab. Nebylo nic konkrétního, co bych uměl pojmenovat, čím mě tato žena posadila na zadek. A přesto jsem dlouho nebyl s to zklidnit svůj tep.

Jolana, uvědomil jsem si, zná dokonale ženskou podstatu. Snad by ji mohla vyučovat už mladé dívky v hodinách rodinné výchovy, možná pak ženy, které zapomněly. Bylo vidět, jak se ve svém těle cítí božsky, že miluje život a samu sebe v něm, ví, jak působí na muže i ženy ve svém okolí. Tahle uvědomělost byla daleko přitažlivější než perfektní vizáž.

Na následný adrenalin v mé krvi jen tak nezapomenu. Kam se hrabe mé první rande. Už tady jsem tušil, že mé poznávání ženskosti a erotična zdaleka není u konce a čeká mě posouvání hranic do nekonečna. Po chvíli, jako by mě vzala za ruku a vedla, začli jsme spolu splývat a ja se se vznášel. Tohle vnímání ostatních jsem si teprve měl osvojit.

Nebyl jsem jediný muž, koho by tak poblouznila. Všiml jsem si, skutečně přes jakýkoliv náznak vyzývavé přitažlivosti, že okolo sebe víří neuvěřitelnou sílu, která skoro každého muže nutila otočit hlavu. Jako by okolo nich prošla kořist a jejich tělo nechápalo, jak můžou téhle výzvy nevyužít.

Každá žena tohle v sobě má. Některá jen, když je rozvášněná, opilá, v euforii z úspěchu…miluju to pátrání.

A tahle Žena mě přijala do učení! Stala se z nás úžasná dvojka. Měla mi hodně co nabídnout a když začala odkrývat mé různé představy a zvyky, došlo mi, že ve mně je také mnoho. Vedli jsme dlouho hovory o sobě samých, o ženách a mužích. Stejně tak, jak hluboko ona se dostala do mě, pustila mě do sebe. Kladl jsem jí otázky, na které si sama bála odpovídat. A přitom se jí tak ulehčilo. Nepřekrucovali a nezneužívali jsme vlastních myšlenek. Ani v nejmenším jsme si jeden druhého nepřivlastňovali, přestože jsme se vídali téměř obden.

Byly to zlaté časy tantrických masáží. Hodně párů se pravidelně oddávalo našim dotekům. Už při úvodním rituálu se místnost sytívala erotickou tenzí a neopakovatelnou láskou. Jolanka opečovávala muže, já ženu, pod doteky nám roztávali a my se přitom smáli jeden na druhého. Občas se provokativně natočila vyšpuleným holým zadečkem ke mně tak, že se dotýkala mých paží nebo hrudníku, tu a tam jsem ji pohladil nebo popleskal do rytmu relaxační hudby.

Vždy po akci jsme nechávali naše “miláčky” “odpočívat” a oba rozproudění jsme se schovali do vedlejší místnosti. Říkám vám, to byly chvíle, které mě nenápadně měnily, prohlubovaly a rozšiřovaly. Právě jsme s někým dosdíleli jejich vrcholné zážitky, často nadále poslouchali plody svého umu z vedlejší místnosti a polonazí, rozohnění se láskyplně dali jeden druhému. Divoce nebo něžně, to je jedno, nepojmenovávali jsme to, vždy ale k zbláznění slastně. Jolanka milovala nade vše orální sex, ten snad zůstane nepřekonán. Přijímat i dávat. Byla jako masožravka. Když se chtěla potěšit a mě potrápit, přivoněla si k mému krku, k mému hrudníku, pupíku, ruce zpracovávaly má stehn, a pak už nekonečně dlouho nasávala můj „lingam“ hlouběji a hlouběji, jako by to měl být rituál života. A když přišla řada na mě, jazýčkem mrskala tak, jak přesně chtěla, abych dráždil já ji. Zkoušely jste to někdy, mé milé? Pro chlapa úžasná podívaná, pro Vás slastný pocit. Při dokonalém vzrušení bez myšlenek chutná klín ženy jako ten nejdokonalejší pamlsek… Dalo nám vždy problém vydýchat a ustát, co vibrovalo celým tělem…i teď se do mě pouští nějaká zimnice. Po sedmi letech…