Objevování perverze – new

Nemá ráda svý tělo. Chtěl jsem ji pozvat k vodě, vždyť už kolikátý týden jsou neuvěřitelná horka a kde jinde trávit den, než u vody (škodolibost? Jo :). Jenže Julie prý nemá tělo do plavek. A kdo tohle určuje? Asi spousta lidí, na jejichž úsudku pak vy ženy stavíte svůj. A jen proto, že je starší? Budeš, Juli, za deset let nosit hidžáb?

Věděl jsem, že s téhle ženě stačí málo, aby se přehoupla přes okraj a roztáhla křídla. Ono to tak je asi u většiny žen, které mi napíší. Po něčem prahnout je základ. I když to třeba neumíte popsat, protože hlava funguje mělčeji než naše nitro.

Šli jsme do Divoké Šárky a povídali si… Svěřila se mi s bolestmi a úspěchy, vše se stejným tónem. Relativně nezaujatě, samozřejmě. Prostě jdu na schůzku s gigolem, který mi má vnést novou kvalitu do života, tak mu řeknu, o co jde, ať ví a nějak si s tím poradí. To bylo první rande a já pochopil, že chce, jen se sama neotevře jak na povel. Dej mi čas a staň se mým miláčkem, a pak Tě propustím volnou od všeho, co nepotřebuješ.

Druhé rande nabralo na otáčkách. Rozhodně mě překvapilo, určitě jsem nebyl pánem situace a každopádně jsem si tu nekontrolovatelnou sílu neuvěřitelně užil. Domluvili jsme se na masáži, abychom naše splynutí posouvali dál. Pořád bylo ale cítit, jak nám vládne racionálno. Sešli jsme se na hotelu a měli na sebe dost času.

Já jen poslouchal a Julča se rozpovídala sama. Ve tváři bylo vidět, že už nic neřeší a o to skutečněji se mnou sdílí. Vím, že není zvyklá před nikým brečet, a tak, když se jí zaleskly slzy v očích, objal jsem ji a jen jsme byli. Jako se po bouřce pročistí vzduch, tak se rozjasnila má dívka. Převládlo něco, co už dlouho chtělo ven. Možná se to po našem rande zase schová, ale tahle její část už bude podstatně silnější a zdravější. A bude mít tu sílu prodrat se na povrch.

Julie začala zprudka dýchat, ale ani kousek předstíraného vzrušení. Někdy jsem až překvapený, jak ženské tělo reaguje cele na pár podnětů. A jak je vaše emoční stránka skutečně propojena s tou fyzickou, oběma směry.

Ani jsem nezaznamenal těch pár nejapných vteřin, kdy se člověk zbavuje ne úplně sexy kousků prádla (jasně, rozepnout podprsenku nebo pásek v sobě nese erotično, ale tu a tam máte i ponožky). Prostě jsme se před sebou ocitli nazí a vsadím se o svůj roční výdělek, že v ten moment si žena nemůže uvědomit nedokonalost svýho těla. To jeho vnímání je stejně protkané s negativními emocemi, pro které teď mezi námi nezbyla ani píď prostoru.

Žádná předehra, ani na tu nebylo místo. Prostě si na mě sedla a zůstala tak. Ani se nepohnula a já díky tomu cítil tep její kundičky. Byl jsem tak hluboko pohlcený v jejím nitru, že jsem se v ní málem utopil… Splývali jsme snad několik minut, nevím, a já teď zpětně nemůžu věřit tomu, jak se bez jakéhokoliv pohybu může vzrušení udržet tak mocně na hranici extáze. Svírali jsme se a hladili a já cítil, jak mi do rozkroku stýká její šťáva.

První pohyb po tak dlouhé době byl ten, když se mi sesunula ke kolenům a v hodně podobném, éterickém tempu mě začala kouřit. Nejdřív se zvrhlým zalíbením slíbala všechnu vlhkost, kterou mi nadělila, a potom si ho strčila z poloviny do pusy. Zadívala se mi do očí a já se musel na chvíli odvrátit, abych tomuhle náporu nepodlehl. Slyšel jsem, jak vehementně nasává vzduch nosními dírkami a vnímal těsně obepínající tváře a horko jejích úst. Když to teď píšu, pořád se mě drží ten nepopsatelný zážitek v tříslech, hlavě i hrudníku. Jako by mě očarovala.

Pak si prostě lehla na bříško, šťávou z kundičky si navlhčila zadeček a roztáhla půlky. Pokyn byl jasný. Zatlačil jsem na prdelku, která se mi byť uvolněně, těsně poddala. Julie mi vyšla vstříc a během pár vteřin jsme mrdali jako smyslů zbavení. Miluju sex do zadku a tohle jsem procítil, jako by se sprostá erotika celýho světa třela mezi mým klackem a jejím análem. Řekl bych, že Julie prožila několik orgasmů a uvolnila tak v sobě něco, co jsem já záhy pokropil výživným semenem.

A příští rande? Budeš mi zase něco vyprávět s kamennou tváří?