Oslavujme ženu!

Zkuste se oprostit od politických asociací a pochopíte, proč mám tenhle den v kalendáři zaškrtnutý červeně. Ženu vnímám jako královnu, každou jednu z vás… Je pravda, že člověk má v běžném životě tendenci tenhle fakt opomíjet – jsem na ulici, při konferencích, v restauracích… obklopen ženským elementem, který mi splývá do nejasného oparu vnímání. Vím ale, že to je proto, abych pak „svou ženu“ dokázal vnímat tak urputně, výjimečně a božsky.

A proto tenhle den, kdy okolo sebe nechci vnímat nic jiného než pulsující energii ženských vibrací – vzrušující, agresivní, pestrou, laskavou, chtivou…je to pro mě renesance ženské a mužské bipolarity. Bohatá ženskost okolí ve mně probouzí mužské zvíře!

Každý chlap, který v Tobě nědokáže alespoň tu a tam obdivovat úžasnou dívčí osobnost nebo dokonce plíživě vnukuje Tobě, že nejsi dost dobrá, nemá ve Tvém životě co dělat. Respektive má, může Ti posekat zahradu :). Jen je teď na Tobě, aby ses dokázala vymanit ze zdánlivě nekonečného osudu, nikdo jiný to za Tebe neudělá, a začala sahat po štěstí, které někde nad Tebou visí. Sama na to ale taky být nemusíš… Jestli Ti v životě nechybí ani vášeň, ani romantika, prolínáš s partnerem v dívčím okouzlení a zároveň si ho máš proč vážit a on Tebe, pak slav každý den jako svátek radosti. Pokud ale víš, že je něco víc…nemá smysl se už ani den okrádat… Napiš mi o tom!

Zkus dnešní den, ať už jsi žena nebo muž, vnímat druhé pohlaví jako něco unikátního. Všimni si, že v lidských tvářích je vepsáno mnohem víc než Ti poví umělecká díla na výstavách. Že ženské i mužské tělo jsou zdrojem vzácné energie, kterou nedokáže napodobit žádný přístroj na světě. Přestaň vnímat své okolí jako něco samozřejmého, alespoň dnes si uvědom, jaké požehnání je být obklopen ženami a muži, těmi pravými. Pak možná dokážeš vnímat svůj život i své možnosti jinak. Lepší dárek Ti dát nemohu, přes web :).