Profesionální společnost pro ženy v Praze

Chlap mnoha tváří. Obyčejný kluk, který s Tebou rád odjede na chalupu v roztrhaných džínech, aby Ti na zimu nasekal dříví, a taky elegantní chlap, co si libuje v luxusním prostředí, pěkných oblecích a přitažlivých vůních. Muž, co se umí ženě dvořit, váží si jí a galantností překypuje. Srdcem jako Romeo, nebesky něžný romantik. Instinkty ale ovládá zvíře ve mně, které přesně ví, proč Ty jsi stvořena jako samička a já jako samec ;)… Podmaním si Tě! A Ty si jen sáhneš po tom, co rozehraje Tvé struny ;)… A mou temnou stránku, tu budeš chtít poznat teprve, až budeš připravená.

Mám své chutě, hříchy a chyby, to protože jsem skutečný, ne placený herec. Věřím, že ve mně najdeš i mnoho jedinečného. Miluju život, pozitivní energii, extrémy, smích, ženy…

Vyznávám tvrdost, hravost, něhu a vyhýbám se rutině. Myslím si, že tohle všechno dodává mé klasické mužské biologické nadrženosti punc skutečné rozkoše, Tvé i mé.

Je mi 33 let, vyšší štíhlé sportovní postavy. Obličej nezveřejňuji kvůli ochraně soukromí. Navíc jsem si jistý, že vnitřní kouzlo, charisma a přitažlivost je důležitější, než prostý obal. Chci se se ženami přímo setkávat – sexappeal, flirt, vzájemnost… nevyfotíš. Prostě se ozvi.

 

A proč si mne ženy platí? Snad byste si nemysleli, že protože musí :)…

A Ty? Něco Tě ke mně přivádí. Ženská zvědavost a touha, potřeba nezávislosti, možná nějaké zklamání. Nebo ještě hůř, zklamávání. Snad existuje daleko víc. A tomu se spolu podíváme na zoubek. Se mnou MŮŽEŠ… být sama sebou, otevírat se, přijímat, prožívat naplno vše, co v Tobě zajiskří… oddej se mi!

Nezáleží, jestli je Ti 20 nebo 60, nejde o to, jakou máš figuru. Pokud si nesedneme, naše cesty se rozjedou, oba máme právo veta. Třeba naopak navzájem najdeme neobvyklé zalíbení a čeká nás pekelně božská jízda… Najdi si v mé náruči, po čem dychtíš.