Risk je zisk

Známe se už rok. No, známe…objevujeme se. V krátkosti vás provedu celou naší historií, Kamila si to dokonce přála. Říkala, že si o sobě ráda přečte příběh a pochopí, jak ji vnímám já :). Snad Tě ničím moc nezaskočím, myslím, že víš… :) Tak abys ale nebyla moc domýšlivá ;).

Výhoda mých vztahů tkví v tom, že v sobě nesou jen to nejpřitažlivější z partnerských, mileneckých i kamarádských vztahů. Jsou neskutečně intenzivní, vzácné a průhledné. Oba víme, co a jak, asi se zasmějete mému pokrytectví, ale u mě netrávíte čas v žádném klamu. A máloco se mnou nemůžete prožít…no, teď jsem si udělal malou reklamu, ale ono se to stejně nepočítá, když to říkám já sám, že? :)

Kamča mi napsala loni koncem ledna. Psala poměrně zřídka a byla pro mne dlouho knihou otevřenou jen po úvod. Umím se vžít do pocitu ženy, která nějakým způsobem volá o pomoc, ale je svým okolím naučená, že otevřít se by ji mohlo vytrestat. Je to kolotoč – od úspěšné ženy se neočekává slabost a když si na sebe tenhle bič ušila, už se nemůže projevit jako křehká bytost. Ale v každé ženské duši tohle je, vlastně v každé lidské, myslím si.

A přesně v tom stylu se mi pomalu otevírala – povídali jsme si o počasí, zájmech a postupně se dostávali k osobním tématům. Naše korespondence nabrala na obrátkách ve své frekvenci i hloubce a někdy během léta jsme se dostali k jádru pudla. Sami uznáte, že půlrok je poměrně dlouhá doba a musím přiznat, že někdy v tuhle dobu jsem se rozhodl, že náš vztah musí pokračovat dál.

A protože jsem si byl vědomý toho, že je Kamila velmi opatrná a že se celkem pochopitelně zuby nehty chtěla držet své zlaté klece, jelikož si sama zásadně jiný život představit neumí, nabídl jsem jí “náhodné” setkání mezi lidmi v klubu, kam chodí se svými kamarádkami. O nic by nešlo, kdyby to tak mělo být. Já věděl, co bude mít na sobě, ona, aby to bylo fér, byla poučena stejně. Domluvili jsme se, že pokud ji pozvu na drink a ona mě odmítne, budu se tvářit přiměřeně schlíple jako ostatní neúspěšní nápadníci. Pokud se pozvat nechá, budu před kamarádkami v určité “oficiální” roli a my dva budeme přitom vědět, co se odehrává. A pak uvidíme.

Nejspíš je vám jasné, že bych tenhle příběh nepsal, kdybych měl tímhle skončit. Kamila voněla mně a já jí. Bože, Kami, kam dal Tvůj chlap oči? Pravda, nebyla úplně střízlivá, já možná taky jedno, dvě piva vypil, ale určitě jen do úrovně, kdy jsou všechny smysly zostřeny na maximum. Víte, jakou příjemnou hladinu mám na mysli, že? Očekávání taky udělala své – zkus se teď, milá čtenářko :), vžít do téhle chvíle. Obrovské napětí, které TI koluje celým tělem, zároveň vzrušení z nepoznaného, trochu zakázaného a extrémního a přitom tak přirozeného. Konečně!

Až na pár letmých doteků a nezkrotnou touhu v očích se víc ten večer neudálo. Ani nemělo. Rozfoukat, rozdmýchat ten oheň, aniž bychom si v něm něco upekli. To jsou mi metafory :). Hned ten večer jsem poslal email a chvíli na to, ještě v noci, dostal stejně rozvášněnou odpověď.

Za týden se setkání opakovalo v podobném duchu, jen trochu méně starostlivými kamarádkami v závěsu. Chtěli jsme snad ještě vystupňovat to ticho před bouří, už ani nevím, co bylo cílem tohohle večera. Možná ještě zbytky smyslu pro zodpovědnost válčily s chutí se vidět, ale potřebě těla a smyslů jsme už neodolali, já to ani v úmyslu neměl. Bohužel jsme konali jen v rámci možností, kterých ve večerním klubu není moc. Ano, jako za teenagerovských časů jsme se zavřeli na záchod a tam se uvolnilo dlouho potlačované napětí. Vrhli jsme se na sebe a ty první doteky, byť ani trochu pozvolné, už v sobě nesly sílu orgasmu. Ne, že bychom se orgasmu blížili, ale ta chvíle byla tak mocná, že bych marně tápal, měl-li bych k něčemu tenhle moment přirovnat. Ano, nějaké zipy se otevřely, ale ne,…….;)

Opět ještě tentýž večer si Kamila zamluvila následující sobotu podvečer. Už žádné rušivé elementy. Dlouho totiž pomýšlela na jednu věc, která ji velmi přitahovala. A celou dobu si ji v představách propojovala se mnou. Napsala mi, že chce prožít tohle: http://www.freevideo.cz/vase-videa/udelej-svy-zene-dnes-radost-masazi-kundicky-1052633.html

Video jsem si do detailu prohlédl, abych snad v jasném návodu nic nepřehlédl. Po pravdě se tenhle “dokument” moc neliší od mé tantrické masáže, jen mám svůj přístup. Kupříkladu vyznávám oboustrannou nahotu. Dám rád průchod i svému vzrušení. Taky by chlap občas mohl tápat, jaké je správné tempo pohybů. Je to jako s barvami – chlap vidí základní spektrum barev a pohyby buď rychlé nebo pomalé. Ženská sexualita někdy potřebuje zbrzdit natolik, že my tápeme, co se to vůbec děje. A k tomu, chlapi, vězte, existuje jednoduchý “tempometr” – když Vás dívčí ruka v určitých místech popadne, odstartuje pohyb v rytmu, který v tu chvíli přesně čeká od vás. Všiml si toho někdo už? :) Každopádně si nemyslím, že by byl lepší úvod do intimního setkávání než právě tohle.

Když jsme se setkali před hotelem, řeč těla Kamči byla svázaná novou nervozitou. Té rozumím, ve mně samotném se odehrávají podobné pocity. Ale i o tom to je, když se pomalu rozpouští a taví se v něco parádního. Navíc je to krásná vzpomínka. Kamču jsem hned za dveřmi chytil a objal, asi minutu, nebo snad pět, jsme takhle splývali a bylo mi jasné, že mám v rukách malý nukleární reaktor. Té síly, co v sobě nese a potřebuje načerpat a vyhnat ven, rozproudit, aby nevybouchla…

Po nedočkavé sprše a krátkém povídání jsme už stáli proti sobě nazí, obalení do sárongu. Svíčky plápolaly, hudba hrála, místnost lenivě vyhřátá. Na video jsem už nemyslel. Kamilka zavřela oči a já započal rituál – pomalu jsem chodil okolo ní a hladil ji dlaněmi, objímal paže, čechral vlasy, dýchal stejným tempem jako ona tak, abychom oba pocítili naprosté souznění. V tu chvíli v hlavě není prostor pro nic jiného. Provokuje Tě vzrušení toho druhého a zároveň Tě zklidňuje jeho celá přítomnost…to je ta nejsladší rozervanost, co znám. Postupně ale, jak se venku stmívá a masáž nabírá na intenzitě, po těch dlouhých tazích na zádech, nohách a zadečku se stává víc a víc konkrétní, stupňuje se síla sevření, po těle už nekloužou jen dlaně, ale i předloktí, hrudník, obličej, místnost sytí hluboký dech… Rozmazlím i ta nejintimnější zákoutí Tvého těla, nadělím Ti rozkoše, kolik se do Tebe vejde…!

No, neprozradím všechno,…někdo ví, jiný popustí uzdu své fantazii, že? :)