Vlastička dušička

Jmenuje se Vlastička. Přála si, abych jí napsal příběh přesně tak, jak jsem ho vnímal – naši společnou procházku Rájem. Tu máš, miláčku…

Dost často se mi stává, že si dívčí jméno, především takhle neobvyklé, spojím s určitou fantazií vzhledu a charakteru. I prvních pár mailů mě utvrdilo v tom, že tohle děvče bude stydlivější šedá myška, pro kterou je vrchol vzrušení vyměnit si pár řádku s gigolem. Brzy mě ale z mého omylu vyvedla – ještě jsme se neviděli (hodně dám na psaní, to jste si možná všimli), ale už mi do života z pouhopouhých emailů proudila ryzí živočišná energie a šťáva. Každý den jsem v napjatým očekávání sedal k počítači a otevíral emailovou schránku a vzrušoval se představou blížícího se setkání jako tím nejvytříbenějším pornem. Mimochodem, kam se literárně hrabou mé popisy příběhů na vzájemnou korespondenci – to byla elitní přehlídka dojmů, emocí, perverzního vzrušení…možná nějaký email zveřejním, co Ty na to, Vlasti?

Tipnete si, jak mělo naše první setkání proběhnout? Sejdeme se na diskotéce, kde bude ona, já s kamarádem a jako mimochodem na sebe narazíme. Ona si mě omrkne, možná prohodíme pár slov, a pak se uvidí. Nijak zvlášť jsem se nepřipravoval, nebral si s sebou kondomy (mimochodem, dnes jsem četl článek o tom, že se vyvinuly nové, extra tenké gumičky…už aby byly k sehnání, co říkáte?), prostě jen šel na nezávazný konkurz. Vlastička už seděla na místě, hlavu sklopenou nad svým bločkem, do kterého si cosi čmárala. Takže jsem si opravdu připadal jak na zkoušce. Nedalo mi to a šel jsem za ní. Představení bylo trošku neobratné, no asi jako když si s někým dlouze píšete, a pak se najednou octnete někde úplně jinde. Šok jako přechod z chození do manželství, až na to, že mezi námi to divoce vibrovalo. Jako magnetem mě k sobě za pár minut přitáhla znova – přišel jsem k ní zezadu a dlaň jí položil na pas. Myslím, že tahle chvíle rozhodla o společném osudu.

Zpětně mi popsala pocit s tím spojený jako chvění po celém těle, který ji bralo slova z úst. A když se vám někdo pod dotekem ruky roztřese, co to udělá s vámi? Ta energie rozpuká všechny buňky v těle jako popcorn. Přes mou zásadu „na veřejnosti žádný intimity“ jsem ji sebevědomým trhnutím opřel o zeď a jazykem jí vklouzl do pusy. Možná lehce překvapená, protože jsem ji dopředu svými pravidly nabriefoval, mi okamžitě vyšla vstříc a naše jazyky se začaly proplétat v neukojené vášni… trošku sadomasochisticky jsme se rozešli s tím, že v konkurzu jsme oba obstáli. Jako by vzala kanistr oleje a přilila ho do jiskřiček a plamínků, co blikotaly před naším setkáním. A nejen proto, že jsem byl k nepříčetnosti nadržený, to v určitým okamžiku vyprchá, ale byl jsem její osobností, její chutí a vůní, tím očekáváním tak okouzlený a vyprovokovaný, že jsem se sám sebe ptal, jestli jsem ještě v roli gigola. Rozum a instinkty ve mně bojovaly jak o život.

Sešli jsme se v neděli. Neumíte si představit víkend, který se tak vleče. Pokaždé, když mi pípnul mobil, čekal jsem, že se něco pokazilo a z našeho rande sejde. Teprve když jsem slyšel kroky za vstupními dveřmi baráku, ve kterém bylo naše tajné hnízdo, zalilo mě reálné vzrušení z toho, že do pár minut spolu spočineme v nahém objetí. Zase trošku básnické vyjádření toho, co přišlo: v roztržitosti jsem dostal sklenici vody, ke který jsem ale už neměl čas se dostat. Zatímco jsem obdivně pozoroval Vlastičku, jak si trpělivě, úhledně skládá kalhoty na křeslo, nedočkavě jsem se vypořádal s vlastním oblečením, který mi překáží spíš, než že si užívám jeho zbavování se. To ale neplatí pro trenky – mám rád dráždění přes ten poslední kus látky. Jako bych pak extatický pocit z prvního doteku užil nadvakrát – poprvé stisk, pak teplo cizí kůže. Umíte si to vychutnat stejně jako já?

I mé kočičce jsem proto nechal ten provokativní kus hadříku. Předem mě varovala o nedokonalostech svého těla, asi dost žen se toho obává. A přitom úplným neprávem. Vlasti, mně Tvoje skvosty tak vzrušily, že jsem Tě málem zkropil proudy semene hned, jakmile ses mě poprvé dotkla prsty! Jsem jenom chlap! To by ale nebyl zrovna povedený výkon, tak jsem se při veškerém sebezapření ovládl. Tím jsem se vyhoupl do sedla a ovládl hru (alespoň mi to tak připadalo). Lehnul jsem si mezi její stehna tak, aby cítila moje vzrušení přesně na tom nejcitlivějším bodě. Až nekonečně dlouho jsem masíroval žaludem její pysky, poštěváček, ústí do jejího krásného těla…a pak…milimetr po milimetru….intenzivně jsem cítil její sevření, horko, vlhkost,…kdybychom už teď skončili, mohl bych tvrdit, že jsem zase otevřel nové dveře erotického vnímání. Jenže my pokračovali. Střídali jsme tvrdé šukání, které ale nemělo žádný nádech nepřirozené perverzity, s dráždění ústy…lačně jsem její Tvoji kundičku, prdelku, ona mi na oplátku božsky kouřila ptáka…Myslel jsem, že jsem zažil skoro všechno, ale tuhle techniku jsem neviděl ani v televizi, klobouk dolů! Dvě hodiny nám utekly jako mžik…