Že by ve třech?

Minulý víkend mi přišla chvíli před půlnocí textovka: „Chceme si Tě objednat, jsme na Praze 5“. Byli jsme zrovna s partou v klubu v centru, takže jsem chladně zareagoval v tom smyslu, že bohužel s páry se nescházím. Nikdo se na mě nesmí zlobit, prostě mě tam ruší ten další mužský element.

Během pár vteřin se display rozsvítil znovu se slovy: „Dyt ne, prijed“, pak už následovala adresa. Jednoduchost a naléhavost tohohle příkazu okamžitě upoutala moji pozornost, stejně jako představa toho, že mě někde čeká nejeden žádoucí klín.

Nenápadně jsem se vytratil, chytl taxíka a už jsme zastavovali u honosný vilky na Malvazinkách. V duchu stručnosti jsem vyslal zprávu „Jsem tu“. Zabzučela venkovní branka, tak jsem to vzal jako pozvání. Vchodový dveře lehce pootevřený, tak mi hlavou prolétlo hejno myšlenek, ale šel jsem dál. Docela vzrušující, ale rozhodně dost neobvyklá hra.

Když jsem vešel, všechny obavy spadly a zase mě pohltil pocit očekávání z toho, co asi přijde – dvě ženský středního věku seděly vedle sebe na pohovce, popíjely sekt a vypadaly jako hodně mlsný kočky. Sebevědomí z nich sršelo, možná dost velký kus rozmazlenosti. Všechny tyhle dojmy jsem stihl nabýt během vteřiny, než ke mně vstala ta očividně ještě o chlup uvolněnější. Trochu se zamotala, obě se zahuhňaly a už kráčela ke mně. Alkohol jim zřejmě dost rozdmýchal jejich vášně, takže místo podání ruky mi zajela rukou na poklopec.

„Já jsem Nikol a to je Nina“. Její přátelský gesto jsem pochopil trošku jako divadélko pro kamarádku, tak jsem začal obratně hrát svou roli. Dvěma prsty jsem jí od tváře přejel k halence a zmáčkl jí demonstrativně prso. „Těší mě, Dominik“. A opravdu mě těšilo! Nebyl čas skočit do sprchy, nebyl čas si povídat. Kde jsou ty časy, kdy se chtěly děvčata před sexem poznávat? Na tyhle filosofický úvahy jsem ale neměl čas, protože jsem už neměl triko a do kalhot se mi dobývala druhá samička. Taky se chvíli zasekla na mým pásku, ale ten vzal pod jejím agresivním útokem brzy za svý. Kalhoty u kotníků, teď se zase se zlomyslnými výrazy kochaly mými napnutými trenkami. Na to se pustily do sebe, a během pár vteřin přede mnou stály jen v kalhotkách. Pyšnily se rajcovním prádýlkem, to já rád. Postavou se k sobě vůbec nehodily – jedna trochu baculka s barokním zadkem a mohutnýma prsama, druhá naopak hodně hubená, plochý zadeček, kůže ozdobena jemnými vrásky… Vůbec mi nejde o perfektní vizáž, z atmosféry v místnosti čišel příslib neuvěřitelný jízdy. A to je to, co mě dokáže k nepříčetnosti vzrušit. Chytl jsem je obě okolo pasu a ty mršky se mi rty a jazyky vrhly na ucho a krk.

Jakoby jim někdo prozradil, že právě tady hodně citlivě vnímám ženský dech, vrnění a vlhkost úst. Asi je Vám jasný, že rukama nezahálely – spíš závodily, kdo z nich si zabere větší kus mý neuvěřitelný erekce. Rukama jsem jim sjel po zadečku a dvěma prsty zajel do každé z rozmáčených kundiček. Synchronně obě zaklonily hlavu s hlubokých vzlykem, Nina ale pustila můj klacek, zatímco Nikol ho naopak pevně sevřela. V tomhle křečovitým objetí mi ho začla pumpovat ve stejným rytmu, v jakým jsem jí šoustal prsty. Byl jsem za tuhle pozornost vděčný, ale raději jsem zpomalil na minimum a jen začal v jejich horoucích nitrech roztahovat prsty od sebe. Palcem jsem ledabyle zajel i do jejich prdelek a v tu chvíli to Nina nevydržela, klekla si přede mě, vystrčila zadek a začla si sama mnout poštěváček. Pro Nikol to byl jasný pokyn nasadit mi kondom a cílevědomě mě držením u kořene zavést do své přítelkyně. Čekal jsem prudký tlak na zadku, ale Niky, jako by znala všechny libůstky své kamarádky, začala nás oba dráždit a styk oddalovat. Mým žaludem otírala mokrý pysky, poštěváček Niny, mnula mi dlaní koule, ale sobecky bránila mým pokusům o drsný příraz………