Živá sopka

Kdo jste si ještě nevšiml, má próza se nechá snadno ovlivnit mojí momentální náladou. A protože už ve vzduchu prostě cítím jaro, probouzí se s ním i neotesanost ve mně. Kdo jste tedy dnes příliš romanticky nebo duchovně laděný, radši nečtěte dál a vraťte se, až budete vědět, že vám za zády zrovna nevyskočí dítě nebo šéfka. Pokud s tou tedy zrovna své tajemství nesdílíte.

S Monikou jsem se neviděl měsíc. Poměrně dlouhá doba na někoho, kdo má sex neobvykle rád. Já vím, všichni o něj dost stojíme, ale pro ní je sex opravdu neuvěřitelný požitek, myslím dokonce, že životodárná terapie. Nestojí o velké řeči okolo, ví přesně, co ode mě chce a to s velkou razancí dostává. Jasně, stále si velmi sedneme i po lidské stránce, myslím, že Monika je vybíravá a náročná žena…čímž jsem se trochu pochválil :). Spíš ale myslím, že si prostě voníme, a to je velmi individuální a podstatné.

Nepídím se po tom, proč se mi měsíc neozvala, nestýská se mi. To ale neznamená, že se netěším na to, co všechno se v jejím těle a mysli nastřádalo za dobu naší společné abstinence.

Máme už vybrané místo, které nám oběma vyhovuje – velmi diskrétní, čisté a vzdušné. Už když jsem viděl parkovat její velké auto, pocítil jsem srdce až v krku. Ne nervozitou, ne city, ale neuvěřitelným napětím, věděl jsem, že během pár minut budeme za dveřmi a od té doby zbývá jen chvíle do odevzdání se jeden druhému.

Řekl bych, že jakmile se Monča přestala soustředit na to, aby neodřela auta stojící poblíž :), zachvátil ji naprosto stejný pocit. A to je naše předehra.

Zamkl jsem dveře a hned zezadu ucítil ruce na kyčlích. Jako by mnou projela elektrická rána. Úplně bezostyšně mi rukou zajela pod bundu a triko na pásek a okamžitě zamířila k holé kůži. Vím, že má tohle místo ráda, jako by to byla magická brána spojující mužný trup a tu nejcitlivější oblast chlapského těla.

Jen na mžik jsem zavřel oči a tu její přímočarost nasál. Tohle je druhý stupeň předehry. Pro tyhle momenty já prostě žiju! Otočil jsem se, omotal si okolo prstů blonďatý pramen jejích vlasů a přitáhl si ji k obličeji. Skoro mi vyrazila zuby, vzpomínám, že jsem si v duchu letmo pomyslel, že by to byla kuriózní památka :).

Měla na sobě jen triko, jak vyběhla z auta, takže já byl pozadu. Nevzpomínám si, že bychom vůbec prohodili pár slov, těžko říct. Ale na její vůni si pamatuju moc dobře. Nevím, jaký parfém používá, ale párkrát jsem ho ucítil, když jsem minul někoho na ulici. Vždycky jsem se v pomatení smyslů otáčel, kdo si to se mnou pohrává… Rychle jsem odhodil svršky. Měl jsem košili, přetáhl ji přes hlavu, abych se nezdržoval knoflíky. Občas jsem řešil dilema, jak se co nejrychleji zbavit oblečení, aby to zároveň bylo úhledné a poetické jako ve filmu. Máte na to někdo nějaký trik? Nejefektivnější jednoduše asi je, pokud se člověk svlékne sám, pro účely netrpělivosti nejlepší. Zabere to pár vteřin a výsledkem je, že po spěšném zápase stojím před druhým a můžeme se okamžitě začít těšit ze společné nahoty.

Monika je žena v letech, ale jakoukoliv případnou nedokonalost, která mě stejně nezajímá, přikryje peřina chtíče. Je to jako zatemnění mysli a otevření se potřebě. Kam se hrabe opilost. Tenhle okamžik prožijte se mnou, protože slova jsou na to krátká – nepopsatelné napětí, které vám koluje celým tělem, hlava se příjemně točí, v hrudníku teplo jako v peci, břicho se napíná slastí a všechno to víří proud energie hnaný ze slabin. Asi to každý prožíváme jinak, ale já v ten moment žil, dýchal a tepal jen pro tuhle ženskou!

Ne, nedokázali jsme si tuhle chvíli vychutnat. Ona mě drze pohledem přejela od vzrušeného rozkroku k očím a šibalsky se na mě zadívala. Chytl jsem ji pod krkem a olízl jí rty. Pak jsem ji za rameno otočil zády ke mně a přitiskl se celou plochou mého těla na její. Ucítil jsem její půlky, stehna, lopatky a celýma pažema ji objal mezi prsama a přes břicho. Jemně jsem ji kousal na krku…všechny její libůstky se mi vybavily jako při zkoušce. Štípl jsem ji do napnuté bradavky a její hluboké dýchání se přeměnilo v dráždivé vzdechy.

Stáli jsme před postelí, čehož jsem využil, zvedl ji a celkem nevybíravě na lůžko hodil. S hlavou otočenou se na mě podívala, jako jestli vím, co dál, ale já už jí mezitím koleny roztáhl stehna od sebe. Ano, moc dobře vím, na co mám chuť! Rukama jsem jí roztáhl půlky od sebe, ona nadzvedla zadeček a já jazykem zamířil k místečku mezi kundičkou a prdelkou. Ano, přesně tenhle vzácný kousíček dívčí kůže, přesně ten je pro mě zdrojem mého mužského chtíče. Nedokážu říct vědomě proč, snad je to pro mě taky propojení nějakých center ženskosti… těmi nejnezřetelnějšími tahy špičkou jazyka tu můžu kroužit a ženu ovládat jako loutku… Chvíli se nehýbu, jen dýchám a ladím tak její potřebu, jak o milimetr nahoru nebo dolu a pokaždé mě čeká jiná odezva. Dívčí vzrušení je ta nejmocnější síla tohohle světa….

Monika strašně ráda kouří, jen si to užije víc, když ji v tu chvíli nechám v klidu. Takže jsme si prostřídali role – lehl jsem si na záda a ona mě pevně chytla ptáka u kořene. Ví, že se hrozně ráda dívám…ošukala mě očima ještě dřív, než se ho vůbec dotkla rty. Druhou rukou mi mnula koule a…pořád nic. Pár vteřin mučení ale zakončila tím, že mi zmizela půlka ocasu v její puse. Teď…..se mi hůř píše, protože vzpomínky mám poměrně živé. Vím, že ji vzrušuje fakt, že tahle má vzácná část těla, jejímž drážděním mě teď přivádí do sedmého nebe, bude brzy v našem spojení rozrážet její vnitřnosti s velkou prudkostí a silou. To je poslední chvíle, kdy se těší z relativně jemného zacházení.

Tím skončila poslední fáze předehry. Sedla si na má stehna já cítil, jak mě na nich lechtají stékající potůčky jejího nektaru. Roztrhli jsme obal od kondomu a umně ho nasadili. Monika dál nečekala – nadzvedla vstřícně pánev a dosedla. Já ji nevnímal, byl jsem teď mimo sebe. Umím a učím své ženy tyhle okamžiky prožívat jako tu nejextrémnější chvíli života. Jako by se zastavil čas, jako by se všechno dění, láska a smyslnost seběhlo právě do našeho spojení… Když jsem se po pár vteřinách přiměl se v mysli vrátit a otevřít oči, Monika byla v křeči zakloněná a jemně kroužila klínem. Cítila jsem, jak v ní opisuju kružnici rozkoše, přesně stimuluju ty nejcitlivější body a stejnou mincí je mi opláceno. Chytl jsem jí za boky, ale ne, abych začal korigovat její rytmus. Jen aby o mně věděla, abych jí sobecky přitáhl svou pozorností taky trochu na sebe. Ale ona dál bez vyrušení pokračovala ve své spanilé jízdě, začala razantně přirážet a pohyb ztrácel časem na plynulosti…Přes tvář, prsa, bok jsem jí dlaní sjel až do podbřišku a palcem jí začal přejíždět přes vrchol kundičky. Zadkem jsem jí vycházel vstříc tak, že přírazy už nemohly být intenzivnější. Perfektně jsem se sladil s jejím rytmem tím, že jsem objímal její boky – jednou rukou zezadu na půlkách a tou šikovnější rukou na poštěváčku. Tak, jak si na svého koně na začátku nastoupila, tak se z něj sesunula při výbuchu orgasmu, který zatřásl celou budovou. Výbych supernovy, nenapadá mě lepší přirovnání. Jak to vypadá na lidském těle? Naprostá křeč a dokonalé uvolnění v jednom, posedlost ďáblem a zároveň andělská radost. Nevím, jak to napsat, zkuste zase přivřít oči a cítit.

Opět jsem jí položil na bříško a když jen trochu vydechla, ale zdaleka z ní vzrušení nevyprchalo, šel jsem si za svým. Vím, že miluje anální sex snad víc, než klasiku. Roztáhl jsem jí prdelku, a ona, když cítila tupý tlak na svém konečníku, jako by se vrátila o tři minuty v čase zpátky. Už žádné vydýchávání a doznívání. Vzepřela se v kolenou a vystrčila mi zadek naproti. Jak rád se na tohle show dívám. Pomalinku jsem mizel v jejím těle a věděl, že ona prožívá vzrušení, které je nejspíš úplně jiné a přitom stejně dokonale mocné… Jako bychom spolu měli nekonečné možnosti. Po něžném úvodu se pode mnou svíjela jako kořist a já jí nedával pokoj. Narážel jsem do ní zběsile, v mnoha úhlech a posledním pečujícím krokem bylo, že jsem si na ní lehnul a mezi nohy ji zespodu vsunul ruku, abych znova rozezněl klitoris. Vím, že stačí jen pár smyslupných tahů, aby se opět ocitla na vrcholu blaha. Dal jsem si záležet. Cítila můj dech na krku a uchu, hbité prsty mezi nohama a ptáka chvíli před výstřikem ve své prdelce. A pak se o slovo přihlásil další orgasmus. Je neuvěřitelné, co v sobě člověk může skrývat. Síla jako blesk, tsunami, sopka… A to všechno tady prýští jen okolo nás, díky nám, pro nás. V hlavě jako by mi něco přeskočilo, nevím jak, ale už jsem klečel nad jejíma prsama a sprchoval ji vřelýma dávkama spermatu, jako bych snad mínil uhasit ten žár. Každá křeč prohnula mé tělo a já zaléval tu úrodnou bohyni dál a dál……

Musel jsem zase přijít po několika okamžicích k sobě, abych si ji prohlédl, jak uspokojeně olizuje své prsty, kterými si roztírala semeno po prsou, břiše, rozkroku, tvářích… Miluju tohle divadýlko na závěr. Miluju Tě, Moni ;)!