Není nad jarní přírodu!

Mám poměrně dost vyčerpávající zaměstnání, takže jakoukoliv možnost utéct do přírody vítám. To je taky důvod, proč se teď tak klepu na jaro a trochu se obávám toho, že zima teprve přijde a sluneční paprsky oddálí až na červen jako vloni. Na druhou stranu mám úžasný vzpomínky na podzim. Určitě jsem nebyl jediný, kdo teplých strání do pozdního září využíval plnými doušky…

Většinou se s klientkami scházím jen na skleničku, pak si zahrát v kostky v hotelu a domů. S Radkou máme ale neobyčejný vztah. Je to nesmělé děvče okolo 40ti let a víme o sobě snad všechno. Ještě předtím, než jsme se vůbec totiž sešli, psali jsme si dlouhý emaily o životě. Vrátil jsem se věkem o 10 let nazpět, kdy jsem se zamilovával do holek ze seznamek, se kterými jsem si nekonečně dlouze dopisoval. Ráďa byla nesmělá, slušně vychovaná, ale o to víc jí ten hříšek lákal. Nejspíš ji v životě nezkazilo přespříliš divokých zkušeností, takže jsem měl chvílemi pocit, že je jako puberťačka s čerstvě rozkvetlými půvaby, které poprvé sklízí komplimenty starších kluků. Na druhou stranu ji občas chtíč spalovat tak, že jsem četl řádky jak od pornohvězdy. A pravidelně pak následovala zpráva s omluvou.

Věděl jsem, že první setkání musím Radušce připravit výjimečný – něco naprosto nezapomenutelného. Odjakživa se moje libido spojovalo s přírodou – jako bych podvědomě cítil hluboký propojení se Zemí a přirozenými krásami našeho původu…trošku míň básnicky: Nevím proč, ale vstoupím do lesa a už ho mám jako šutr. A Radka je prostě má VIP, chci s ní sdílet to nejlepší ze mě. Všechny přípravy proběhly v napjatém pátečním odpoledni a v sobotu ráno jsme už parkovali u lesa.

Nedaleko od Prahy je krásné místo bez lidí a protože koupací sezóna je pryč, vím, že nikdo, ani houbaři nebo myslivci nás prostě rušit nebudou. Ideální doba pro naše tajná rande.

Přijela asi jen pět minut po mně, schválně jsme z Prahy jeli každý zvlášť. Měl jsem pocit, že se na mě v prvních okamžicích ani nepodívala. Pečlivě studovala své letní botky a sotva pípla. Krásné něžný šaty odhalovaly její štíhlýénohy těsně nad kolena, v odvážném výstřihu se dmula skvostná prsa. V tu chvíli jsem uvítal, že nelpí na mém pohledu z očí do očí a prostudoval ji zaujatým pohledem. Jak říkám, chtěl jsem jí dát co nejvíc, tak jsem si před setkáním naordinoval sexuální půst a ten se teď naplno přihlásil o slovo. Doslova jsem ji hltal pohledem…zní to trochu jako klišé, ale mně se jako zatemnilo. Možná to bylo ideální – zapomněl jsem na pár připravených uvítacích frází a chytil ji kolem pasu. Nechtěl jsem ji znervózňovat pohledem, tak jsem se jí nahnul k uchu a šeptal… Co? To si s dovolením nechám pro sebe. Vždyť to bylo poprvé, co ucítila můj dech, dotek, co slyšela můj hlas, tak nám dopřejte trochu soukromí. Jakoby roztála. Jakoby si na mě okamžitě zvykla. Vzala mě za ruku a  usmála se na mě. „Připravil jsem nám něco dobrýho k snědku“…odtáhl jsem jí za ruku hlouběji do lesa, kde jsem ji usadil na deku a naservíroval ovoce. Na jahody byla alergická, takže jsem ji začal krmit melounem, ananasem a sám jsem si dával pozor, abych nějakou bezděčně nesezobl. Jasně, z vypočítavosti…mám rád, když si holka užívá i můj orgasmus. A nevím, jak rychle se taková nezbedná jahoda promítne do mýho genetického materiálu. Nerad bych pak slyšel něco ve smyslu „Ty si ale dojdi ke smrčku, já nechci mít opuchlá prsa (rty, kundičku…)“.

Něco mi povídala, ale já už prostě nevnímal. Hlavou mi bleskla myšlenka, jestli se neurazí, když přeruším nenadálý proud jejich slov, ale sedl jsem si za ni a políbil ji na šíji. Okamžitě přestala mluvit a zhluboka se nadechla. Byl to osvobozující nádech, po kterým toužila roky. V mžiku jí naskočila husí kůže a já se jal pátrat po tom, jestli na celým těle. Neviděl jsem jí do obličeje, ale cítil jsem její úsměv a zavřené oči.

Najednou z ní byla, jak mávnutím proutku, žena, co miluje život a všechno v něm! Sama si rozepnula zepředu šaty a vystavila svůj božský hrudník slunci. Sjel jsem jí zezadu rukama na stehna tak, že jsem k sobě prsa zmáčknul předloktím. Z mý zkušenosti vím, že daleko líp funguje tenhle necílený tlak, než kdybych začal prsa mnout jedno po druhým. Navíc se žena necítí zaměnitelná, jako že se spokojím s jejími poklady a tím pádem je jedno, jaká ženy mi je nabídne. Souhlasíte?

V tu chvíli mi plíživě, ale přesně zacílila rukou na poklopec. To jsem nečekal, protože jsem myslel, že všechno bude v mý režii. Pevným stiskem, pomalu mi ho začla mnout. Přesně věděla, kde na tlaku přidat a kde ubrat. Zkusila mi rozepnout pásek, ale ten je záludný, takže si musela pomoct druhou rukou. Nevím, jestli je v tom ženská nedočkavost anebo chtěla udělat radost mně, ale už mi bloudila v trenkách. Tím mě trochu předběhla, tak jsem se přinutil začít zase trochu myslet a rozjel jsem svůj koncert. Když jsem jí sjel mezi nohy, řekl jsem si, že jí budu nejdřív dráždit přes kalhotky, jenže ta moje malá rajda žádný neměla! Možná proto ty sklopený oči. Čekal jsem zase omluvu, jako dřív v emailech, ale té jsem se nedočkal. Namísto toho mi stehny sevřela dlaň ve svém klíně a začla se o ni třít. Okamžitě jsem cítil záplavu vlhkosti a myslel jsem, že vzrušením exploduju. “Zhluboka dýchat”, říkal jsem si. Okamžitě zareagovala na můj dlouhý, táhlý dech, který na ni přecházel přes můj hrudník a její záda. Sladila ho se mnou, jak kdybychom byli léta milenci. Dokonalá souhra, oba jsme se sklidnili a uvolnili. Měl jsem konečně čas ji políbit, jenže když jsem ucítil její jazyk v puse,  znova jsem ji propadl…